Produkcja elektroniki oraz urządzeń elektronicznych

(EMS) ELECTRONICS MANUFACTURING SERVICES

PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI

Dzięki wprowadzeniu innowacyjnego systemu magazynowania, znacznie usprawniliśmy proces przygotowania produkcji, co potwierdza certyfikat ISO9001.

KOMPLEMENTACJA I MAGAZYNOWANIE

Dzięki długoletniej współpracy z dostawcami z całego świata, mamy nieograniczone możliwości kompletowania podzespołów elektronicznych, które mogą być magazynowane na 120 m2 powierzchni magazynowej, która w najbliższych miesiącach zwiększy się o kolejne 300 m2.

PRODUKCJA SMD I THT

Świadczymy szeroki wachlarz usług montażu automatycznego SMD na 5 liniach produkcyjnych oraz montażu ręcznego THT na ponad 30 stanowiskach montażowych.

MONTAŻ UKŁADÓW W OBUDOWY

Na życzenie klienta tworzymy elektronikę, którą montujemy oraz zalewamy w obudowach własnej produkcji lub w obudowach powierzonych.

PROGRAMOWANIE I TESTOWANIE URZĄDZEŃ

Produkty schodzące z taśm montażowych przekazywane są do informatyków, którzy programują i testują urządzenia przy pomocy tworzonych aplikacji lub aplikacji dostarczonych przez klienta.

KONTROLA JAKOŚCI QS

Przeprowadzamy kontrolę jakości na wielu etapach produkcji. Jej elementami są m.in.: kontrola wg aplikacji testowych dostarczonych przez klienta, kontrola ciągłości ścieżek oraz zwarć między ścieżkami. Weryfikacja końcowa odbywa się na linii AOI ALS700.

LOGISTYKA I WYSYŁKA

Posiadamy profesjonalne działy pakowania i logistyki, które zajmują się konfekcjonowaniem oraz wysyłką produktów do odbiorcy końcowego.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA / REKLAMACJE

W ramach dbałości o zadowolenie klienta uruchomiliśmy odpowiedni dział zajmujący się: obsługą reklamacyjną oraz posprzedażową, a także doradztwem technicznym.

PROJEKTOWANIE URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

PROJEKTOWANIE PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH

Nasi doświadczeni technolodzy opracowują optymalne procesy technologiczne dla każdego produkowanego urządzenia. Tworzą szczegółowe dokumentacje oraz prowadzą nadzór nad przebiegającymi procesami produkcyjnymi.

PROJEKTOWANIE PCB

Zajmujemy się projektowaniem płytek drukowanych PCB jednowarstwowych i wielowarstwowych. Zwracamy szczególną uwagę na dokładność i funkcjonalność projektowanych obwodów.

PROJEKTOWANIE OBUDÓW

W dziale projektowym wykonujemy również usługę projektowania obudów na indywidualne zamówienie klienta z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb.

TWORZENIE OPROGRAMOWANIA

Oprogramowanie tworzone przez naszych programistów charakteryzuje się stabilną pracą i doskonałą optymalizacją. Bezproblemowo pracuje we wielu przedsiębiorstwach.

TESTY LABORATORYJNE

Dysponujemy własnym laboratorium, w którym przeprowadzamy specjalistyczne badania i testy prototypów oraz urządzeń produkowanych w naszej firmie. Do każdego przebadanego produktu dołączamy szczegółową dokumentację.

WIZUALIZACJE

Do funkcjonalności produkowanych urządzeń, tworzymy wizualizacje, aby zaprezentować działanie produktu i ułatwić jego obsługę.

"Gdy wymagasz więcej!"