Finał Sezonu Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej 2024

29 czerwca 2024r. w Nowych Skalmierzycach przy ul. Okólnej odbył się Finał Sezonu 2024 Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej dla dzieci z Południowej Wielkopolski, w którym mieliśmy niezmierną przyjemność uczestniczyć jako Zarząd Firmy Skalmex.  

Najmłodsi zawodnicy naszej drużyny Skalmex Akademii Nowe Skalmierzyce zajęli II miejsce podczas Finałowego Turnieju Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej dla dzieci i młodzieży z Południowej Wielkopolski.

Gratulujemy otrzymania również Pucharu Marszałka Województwa Wielkopolskiego za zajęcie II miejsca w Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej Dzieci z Południowej Wielkopolski.

Nagrodę indywidualną dla „Najlepszego Zawodnika” zdobył Wiktor Narczyński z Akademii Skalmex, z czego jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy serdecznie Wiktorowi.  

Gratulujemy również wszystkim Zawodnikom sukcesów i doceniamy ich zaangażowanie, umiejętności oraz postawę w meczach i niezapomniane emocje podczas Finału Sezonu 2024,  a ponadto cieszymy się, że jest to dla Was nie tylko moment rywalizacji i zdobywania trofeów, ale również okazja do integracji, nauki i czerpania radości z uprawiania sportu.

Szczególne gratulacje należą się Prezesowi Panu Jarosławowi Łuczakowi oraz Wiceprezesowi Panu Stanisławowi Kubiakowi KPR Szczypiorno – Kalisz, którzy aktywnie propagują piłkę ręczną wśród dzieci i młodzieży na naszym terenie, jednocześnie sami są bardzo aktywni i odnoszą sukcesy na arenie ogólnopolskiej zdobywając II miejsce w Mistrzostwach Polski Masters w Piłce Ręcznej 2024.  Dziękujemy za Państwa ciężką pracę, determinację i wspaniałą grę. Wasz sukces jest inspiracją i wspaniałym przykładem dla młodszych pokoleń, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką ręczną.

Dziękujemy za przekazane nam Puchary za zajęcie II miejsca podczas Finałowego Turnieju Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej dla dzieci i młodzieży z Południowej Wielkopolski, Pucharu Marszałka Województwa Wielkopolskiego za zajęcie II miejsca w Cyklu Turniejów Piłki Ręcznej Dzieci z Południowej Wielkopolski oraz Pucharu za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Masters w Piłce Ręcznej 2024, tradycyjnie mają one już honorowe miejsce w Biurowcu Firmy Skalmex.

To wspaniałe podsumowanie Sezonu 2024 w Klubie Piłki Ręcznej “Szczypiorno-Kalisz” które pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem i kontynuować wsparcie Państwa pracy i rozwijania talentów naszych młodych piłkarzy ręcznych ze Skalmex Akademii Nowe Skalmierzyce.