Oferty Pracy

Firma „Skalmex” Sp. z o. o. poszukuje pracowników.
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swojego CV na adres rekrutacja@skalmex.com.pl lub złożenie osobiście w sekretariacie firmy w Skalmierzycach, ul. Podkocka 2a. Pracownik serwisu
Obowiązki

  • Wykonywanie instalacji  w zakresie układania przewodów, korytek, instalacji urządzeń elektronicznych, elektrycznych i automatyki
  • Wdrażanie systemów oferowanych  przez firmę SKALMEX.
  • Wykonywanie instalacji teletechnicznych i ich dokumentowanie.
  • Wykonywanie serwisu oraz przeglądu technicznego urządzeń.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie,
  • Znajomość podstaw elektroniki.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Umiejętność posługiwania się schematami technicznymi oraz dokumentacją serwisową,
  • Podstawowe umiejętności lutowania oraz posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,
  • Mile widziane doświadczenie w instalacji systemów elektronicznych (kontrola dostępu, automatyka budowlana, systemy alarmowe)
  • Wykonywanie serwisu oraz przeglądu technicznego wyprodukowanych urządzeń,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia do pracy na wysokości,
  • Uprawnienia elektryczne do 1kv

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym i dynamicznym zespole.

“Gdy wymagasz więcej”